

2 523,56 ₴
Sprenger Extra Strong Medium Link – особливо міцний ривковий нашийник-ланцюг для собак вагою до 110 кг. Рекомендується як для повсякденного вигулу, так і виставок. Ефективний у навчанні цуценят та дорослих собак, які тягнуть на прогулянці.
Нашийник Спренгер повністю виготовлений із вороненої нержавіючої сталі. Являє собою ланцюг з довгастих плоских ланок з двома круглими кільцями на кінцях. Усі деталі зварені, не роз'ємні.
Ланцюг працює як тренувальний ривковий нашийник, коли повідець прикріплений до вільного кільця: при ривку нашийник починає затягуватися, даючи зрозуміти собаці про небажану поведінку. Якщо прикріпити повідець до закріпленого кільця, нашийник буде працювати як звичайний прогулянковий.
Кожен собака гідний носити нашийник Sprenger!
ВАЖЛИВО! Нержавіюча сталь містить хром та нікель, тому амуніція з нержавіючої сталі не підходить для собак, які мають алергію на нікель. Для таких вихованців рекомендується амуніція з гіпоалергенного сплаву куроган, де нікель у складі відсутня.
Також слід враховувати, що чорний колір вороненої сталі може витиратися під час експлуатації, надаючи виробу античного вигляду. У процесі виготовлення залишки гальванічного фарбування ланцюга очищаються, проте їхня мала частка все ж таки може потрапити на шерсть. Тому амуніцію з вороненої сталі не рекомендується використовувати для собак з білою та світлою шерстю.
Чому варто купити нашийник-ланцюг для собак Sprenger Extra Strong Medium Link:
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sprenger |
| Страна производитель | Германия |
| Вид животных | Собаки |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 95 кг |
| Материал | Металл |
| Размер породы животных | Гигантские, Крупные |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ошейник |
| Размеры | |
| Длина | 690 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Животное | Собаки |