-7%
593,88 ₴
552,31 ₴
Описание:
Автоматичка поїлка СМАРТ - справжній помічник для зайнятих власників домашніх тварин. Постійне та достатнє споживання води благотворно впливає на здоров'я та самопочуття Вашого вихованця. Завдяки автоматичній поїлці Ваш вихованець має постійний доступ до чистої води в необмеженій кількості. Кришка, що щільно закривається, перешкоджає попаданню у воду сторонніх предметів. Автопоїлка для собак легко розбирається для якісного миття та також легко збирається назад. Спеціальні ніжки автонапувалки запобігають ковзанню по підлозі. Підходить для собак середніх та великих порід.
Якісний пластик не гнеться, не ламається, не вбирає запахи, годівниця легко розбирається і миється, має тривалий термін експлуатації. Стильний дизайн, широка кольорова гама. Спеціально розроблена конструкція для зручності Вашого улюбленця.
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Кішки |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 3 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Великі, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Розміри | |
| Висота | 264 мм |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Коти/кішки |