-7%
193,06 ₴
179,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Описание:
Миска МОДЕРНА СМАРТІ №1 2х650 мл, d-14 см для корму та води з полірованого пластику для собак невеликих порід та котів. Ніжки миски мають гумові накладки для запобігання ковзанню по підлозі. Якісний пластик не гнеться, не ламається, не вбирає запахи, миска легко миється, має тривалий термін експлуатації. Ергономічний дизайн, гарні яскраві кольори.
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.65 л |
| Особливості | Подвійна |
| Розмір породи тварин | Великі, Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Коти/кішки |