-7%76,44 ₴
71,09 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Описание:
Миска МОДЕРНА СМАРТІ 210 мл, d-12 см для корму та води з полірованого пластику для кішок. Ніжки миски мають гумові накладки для запобігання ковзанню по підлозі. Якісний пластик не гнеться, не ламається, не вбирає запахи, миска легко миється, має тривалий термін експлуатації.
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.21 л |
| Особливості | Подвійна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Овальна |
| Розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки, кішки |