-7%
176,40 ₴
164,05 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Описание:
Миска МОДЕРНА СМАРТІ №3, 1245 мл, d-19 см для корму та води з полірованого пластику для собак середніх та великих порід. Ніжки миски мають гумові накладки для запобігання ковзанню по підлозі. Якісний пластик не гнеться, не ламається, не вбирає запахи, миска легко миється, має тривалий термін експлуатації. Стильний дизайн, широка кольорова гама. Спеціально розроблена конструкція для зручності Вашого улюбленця.
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид тварин | Собаки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 1.248 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Овальна |
| Розміри | |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |