-7%249,90 ₴
232,41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Описание:
Миска МОДЕРНА СМАРТІ №4 2200 мл, d-23 см для корму та води з полірованого пластику для собак середніх та великих порід. Ніжки миски мають гумові накладки для запобігання ковзанню по підлозі. Якісний пластик не гнеться, не ламається, не вбирає запахи, миска легко миється, має тривалий термін експлуатації. Стильний дизайн, широка кольорова гама. Спеціально розроблена конструкція для зручності Вашого улюбленця.
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид тварин | Собаки |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 2.2 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Великі |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |