-7%
95,06 ₴
88,41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Описание:
Миска МОДЕРНА СМАРТІ №1, 350 мл, для корму та води з полірованого пластику для собак невеликих порід та котів. Ніжки миски мають гумові накладки для запобігання ковзанню по підлозі. Якісний пластик не гнеться, не ламається, не вбирає запахи, миска легко миється, має тривалий термін експлуатації. Ергономічний дизайн, гарні яскраві кольори.
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.35 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Великі, Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Овальна |
| Розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 152 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки, кішки |