-7%


500,78 ₴
465,73 ₴
Описание:
З автоматичною годівницею-поїлкою для котів Moderna Tasty Cats in Love ваш вихованець ніколи не відчуватиме недолік у кормі або свіжій питній воді. Ви можете затриматися на роботі, застрягти у транспортній пробці, поїхати в гості, але ваш кіт завдяки цьому зоогаджету завжди отримає свіжу порцію корму чи питної води.
Автоматична подача води чи корми здійснюється механічним способом, тобто. без датчиків, сенсорів, таймерів, мікрофонів, батарей та інших атрибутів автоматичних пристроїв. Закрита ємність збереже корм свіжим та ароматним, а воду чистою. При цьому модель складається всього з 2-х частин: контейнера, в який насипається корм або наливається вода та лотки-миски. Тому Moderna Tasty Cats in Love просто збирається та розбирається.
Дозатор у пристрої відсутній, і миска буде наповнюватися кормом із контейнера, доки він не вичерпається. Контейнер автогодівниці максимально може бути заповнений на 1,5 літра, а габарити миски розраховані на порції котів або собак малих порід.
Пластик – це легкий матеріал, тому виробник оснастив годівницю протиковзним дном, щоб унеможливити переміщення посуду по будинку або його перевертання. Використовуваний виготовлення моделі пластик немає у складі бісфенол А і абсолютно безпечний для харчових продуктів. Годівниця не вбирає запаху їжі, а її гладка поверхня легко миється.
Чому варто купити автоматичну годівницю Moderna Tasty Cats in Love:
Габаритні розміри (ШхГхВ): 15,9x27,8x21,3 см.
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 1.5 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Великі, Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Розміри | |
| Висота | 213 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки, кішки |