-7%
630,14 ₴
586,03 ₴
Опис товару:
Елегантний відкритий туалет зі знімним бортиком Moderna Hercules Cats in Love поєднує в собі ексклюзивний дизайн, французький шарм та зручність для котів. Дизайн пластикового котячого туалету-лотка спеціально розроблений для тих, хто цінує зручність, чистоту та вишуканість, тому виконаний у французькому стилі: на стінках туалету малюнок закоханих котів на фоні списаного аркуша паперу, виконаного за допомогою техніки прямого штрихування.
Плавні лінії контуру моделі, унікальний принт та вирішення проблем, пов'язаних з гігієною кота – це справді чудовий вибір, що поєднує в собі естетику, що тішить око, і практичність.
Чому варто купити туалетний лоток для котів Moderna Hercules Cats in Love:
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Колір | Білий |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Ширина | 390 мм |