-7%
137,20 ₴
127,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Описание:
Пластикова миска для котів Moderna Trendy Dinner Luxurious – універсальний аксесуар для годування вашого улюбленця. Відносно високий борт дозволяє використовувати модель для води, будь-якої порції сухого або вологого корму. Діаметр прийнятний для котів всіх порід, дозволяючи їм приймати їжу з комфортом, а також для собак малих порід.
Легка вага пластикової моделі миски зручна при транспортуванні. Однак при експлуатації ця особливість може заважати. Щоб посуд під час трапези вихованця не ковзав і не дратував тварину, миска МОДЕРНА обладнана протиковзним дном. Якщо ваш улюбленець любить грати з посудом, пересуваючи його по підлозі, то з даною мискою зробити таку операцію буде важко.
Для виготовлення миски використовувався екологічний пластик без токсичних речовин (без бісфенолу А) у складі. Виріб повністю безпечний для харчових продуктів. Миска не має власного запаху, не вбирає ароматів їжі.
Ще одна особливість миски Moderna Trendy Dinner – її унікальний дизайн із бортиком. Бортик призначений для захисту корму або води від зазіхань на нього мурах та інших комах, що повзають. Активується захист заповненням борту водою, створюючи комахам непереборну перешкоду.
Чому варто купити миску для котів Moderna Trendy Dinner Luxurious:
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид тварин | Кішки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.21 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 157 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Коти/кішки |