

217,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Описание:
Moderna Trendy Dinner Luxurious – універсальна миска для собак, яку можна використовувати для корму чи води. Об'єм 735 мл достатній для будь-якої порції сухого чи вологого корму. Діаметр прийнятний для собак малих та слідчих порід, дозволяючи їсти з комфортом.
Пластик є досить легким матеріалом, тому виробник оснастив миску протиковзним дном, щоб унеможливити переміщення посуду під час годування. Якщо ваш улюбленець любить грати з посудом, пересуваючи його по підлозі, то з цією мискою зробити таку операцію буде важко. Важливо, що пластик, що використовується для виготовлення моделі, не має у складі бісфенол А і абсолютно безпечний для харчових продуктів.
Придонний неширокий бортик – геніальне рішення, яке захистить корм або воду від мурах та інших комах, що повзають. Бортик заповнюється водою, яка не заважатиме трапезі собаки, але для комах створить непереборну перешкоду.
Чому варто купити миску для собак Moderna Trendy Dinner Luxurious:
Габаритні розміри (ШхГхВ): 20,1x20,1x6,7 см.
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид тварин | Собаки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.735 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 201 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |