-7%


1 415,12 ₴
1 316,06 ₴
Описание:
Столик із мисками для собак Moderna Skybar допоможе обладнати місце для годування вашого улюбленця в сучасному комфортному дизайні. Комплект складається з пластикової підставки, на якій встановлені 2 миски однакового об'єму. Столик можна використовувати для годування однієї або двох собак, а миски заповнювати кормом будь-якого типу чи водою.
Столик виготовлений із харчового нетоксичного пластику без BPA з полірованою гладкою поверхнею. Стільниця має злегка увігнуту форму, утворюючи невеликий похилий бортик. Миски для корму встановлюють в спеціальні отвори таким чином, що край посуду виявляється нижче за бортик стільниці. Цей дизайн допомагає запобігти розкиданню корму навколо миски або падіння його на підлогу, особливо якщо собака швидко їсть. Поверхня стільниці легко миється, тому місце годування вашого вихованця з Moderna Skybar завжди виглядатиме охайно.
Міски з нержавіючої сталі – максимально гігієнічний та універсальний посуд для собак. Їх можна використовувати для будь-якого типу корму чи води. Кожна миска столика Moderna Skybar має спеціальні шумопоглинаючі обідки, тому ви ніколи не почуєте дратівливих звуків гуркотливого посуду.
Для максимальної стійкості на ніжках столика встановлено прогумовані накладки. А щоб зручно було пересувати столик з обох боків стільниці, передбачені виїмки також з прогумованими накладками.
Moderna Skybar забезпечує правильне положення голови та шиї собаки під час годування, знизить ризик викривлення хребта та розвитку дисплазії. Особливо актуально для порід із схильністю до подібних захворювань.
Модель представлена ??в 3-х розмірах: для малих, середніх та великих порід. Висота столика не регулюється. Тому перед тим як купити столик з мисками для собак, переконайтеся, що його висота буде комфортною для вашого улюбленця. Орієнтовно загальна висота моделі не повинна перевищувати відстані від статі до середини грудей собаки.
Чому варто купити столик із мисками для собак Moderna Skybar:
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид тварин | Собаки |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Об`єм | 1.7 л |
| Особливості | Подвійна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |