

137,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Описание:
Moderna Trendy Dinner Eden – універсальна миска для котів, яку можна використовувати для корми чи води. Об'єм 210 мл достатній для порції сухого чи вологого корму. Крім того, миска не надто висока (3,4 см), що є високим ступенем комфорту для котів, адже їх вуса не заламуватимуться» про краю.
Пластик є досить легким матеріалом, тому виробник оснастив миску протиковзним дном, щоб унеможливити переміщення посуду під час годування. Важливо, що пластик, що використовується для виготовлення моделі, не має у складі бісфенол А і абсолютно безпечний для харчових продуктів.
Світ сповнений чудових речей, що надихає дизайн яких миттєво піднімає настрій. Соковитий принт листя і світло-зелений колір не тільки тішать око, але цілком здатні залучити до вмісту миски небажаних комах. Придонний неширокий бортик – геніальне рішення, яке захистить корм або воду від мурах та інших комах, що повзають. Бортик заповнюється водою, яка не заважатиме трапезі кота, але для комах створить непереборну перешкоду.
Миска для котів Moderna Eden – це чудовий вибір, що поєднує в собі естетику, що тішить око і практичність.
Чому варто купити миску для котів Moderna Trendy Dinner Eden:
Габаритні розміри (ШхГхВ): 15,7x15,7x3,4 см.
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид тварин | Кішки |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.21 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 157 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Коти/кішки |