-7%
234,22 ₴
217,82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Описание:
Пластикова миска для котів Moderna Double Trendy Dinner Eden складається з 2-х однакових за обсягом секцій – по 350мл кожна. Ця конструкція зручна, якщо ви залишаєте вашому вихованцю два корми різного типу, наприклад, сухий і вологий, основний корм і ласощі тощо. У такій мисці не змішуватимуться різні текстури та запахи.
Пластик є досить легким матеріалом, тому виробник оснастив миску протиковзним дном, щоб унеможливити переміщення посуду під час годування. Якщо ваш улюбленець любить грати з посудом, пересуваючи його по підлозі, то з цією мискою зробити таку операцію буде важко. Важливо, що пластик, що використовується для виготовлення моделі, не має у складі бісфенол А і абсолютно безпечний для харчових продуктів.
Світ сповнений чудових речей, надихаючий дизайн яких миттєво піднімає настрій. Соковитий принт листя і світло-зелений колір не тільки тішать око, але цілком здатні залучити до вмісту миски небажаних комах. Придонний неширокий бортик – геніальне рішення, яке захистить корм або воду від мурах та інших комах, що повзають. Бортик заповнюється водою, яка не заважатиме трапезі кота, але для комах створить непереборну перешкоду.
Подвійна миска для котів Moderna Eden – це чудовий вибір, що поєднує в собі естетику, що тішить око і практичність.
Чому варто купити подвійну миску для котів Moderna Double Trendy Dinner Eden:
Габаритні розміри (ШхДхВ): 16,5x27x6 см.
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.7 л |
| Особливості | Подвійна |
| Розмір породи тварин | Великі, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Коти/кішки |