-7%

630,14 ₴
586,03 ₴
Опис товару:
Відкритий туалет зі знімним бортиком Moderna Maryloo поєднує в собі практичну конструкцію, сучасний дизайн, зручність для котів та їх господарів, і, безперечно, вирішення проблем, пов'язаних із гігієною кота.
Ця модель ідеально підійде для котів, які люблять старанно копатися в лотку, щедро та широко розкидаючи гранули наповнювача навколо туалету. Високий бортик лотка має злегка увігнуту всередину конструкцію, що перешкоджає висипанню наповнювача за межі туалету.
Лоток Moderna Maryloo швидко збирається та розбирається для чищення за допомогою двох бічних затискачів, розташованих на борту. Дизайн із закругленими краями не тільки забезпечує безпеку кота, але й сприяє легкому чищенню туалету.
Чому варто купити туалетний лоток для котів Moderna Maryloo:
Габаритні розміри (ДхШхВ):
– нижнього лотка – 50x38x10,8 см;
– знімного бортика – 50x38x10,2 см;
– туалету в збиранні – 50,2x38,4x16,1 см.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Колір | Сірий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Ширина | 380 мм |