-7%

99,50 ₴
92,53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Описание:
Flamingo Stainless Steel – проста зручна миска для собак. Виготовлена з харчової нержавіючої сталі та має зносостійкість найвищого рівня.
Миска може використовуватися для будь-якого корму для собак, а також для води. Незамінна під час щоденного годування домашніх вихованців, під час транспортувань, виставок та поїздок на природу.
Об'єм миски підбирається залежно від породи вашого вихованця. При покупці миски для цуценят орієнтуйтесь на норми годівлі та габарити дорослого собаки, т.к. ваш вихованець виросте швидко.
Чому варто купити миску для собак Flamingo Bowl Stainless Steel:
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flamingo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Собаки |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Об`єм | 0.8 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |