-7%


485,79 ₴
451,79 ₴
Про товар
Flamingo Sisal Luxe Klein ФЛАМІНГО довга не широка поверхня сизалевой кігтеточки для кішок допоможе зберегти стіни та меблі в цілісності, а для кішки це буде ще одним ігровим місцем. Її можна повісити на стіну або покласти на підлогу. Кігтеточка для кішок розроблена спеціально для того, щоб кішка могла сточувати пазурі, не завдаючи шкоди домашньому інтер'єру
Розмір: довжина 50 см, ширина 7 см.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flamingo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Сизаль |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Розміщення | Настінне |
| Тип | Плоска когтеточка |
| Ширина | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Коти/кішки |