-7%

550,94 ₴
512,37 ₴
Описание:
Flamingo Duo Dinner – дві однакові за обсягом миски для собак, встановлені на підставку. Зручна конструкція компактно організує місце годування вашого вихованця та спрощує догляд за ним.
Миски для годування собак та утримувач для них виготовлені з харчової нержавіючої сталі, безпечної при контакті з будь-яким кормом. Вони довговічні та легко миються. Конструкція передбачає невеликий зазор установки мисок щодо підлоги, тому при годівлі шум зводиться до мінімуму.
Для забезпечення стійкості конструкції ніжки підставки оснащені прогумованими протиковзкими накладками.
Основні переваги подвійної миски для собак Flamingo Duo Dinner:
Вибирайте розмір мисок для годування з огляду на особливості породи собаки. При покупці подвійної миски для цуценят орієнтуйтесь на норми годування та габарити дорослого собаки, т.к. ваш вихованець виросте швидко.
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flamingo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Собаки |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Об`єм | 1.57 л |
| Особливості | З підставкою, Подвійна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Діаметр | 210 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |