-7%


779,92 ₴
725,33 ₴
Про товар
Flamingo Polset Small – класичний столбик кігтеточка для котів. Це той аксесуар, який неодмінно повинен бути в будинку у кожного власника кота, інакше вигляд інтер'єру так чи інакше, але постраждає обов'язково.
Точити пазурі для кота – природна необхідність: пазурі стають коротшими і гострішими. Так вашому маленькому хижакові зручніше рухатися та хапати здобич. Ще це чудова вправа для лап та м'язів спини. Однак деякі вихованці для привернення до себе уваги можуть спеціально точити пазурі про предмети інтер'єру та меблі. Саме кігтеточка допоможе врятувати ваші коври, дивани, штори та шпалери від зазіхання маленьких, але дуже гострих кігтиків.
Стовпчик-кігтеточка Flamingo Polset Small – це невисока модель (39 см), тому найкраще підійде для котів та котів невеликих порід, яким цієї висоти буде достатньо, щоб розім'яти м'язи спини.
Чому варто купити когтеточку (драпак) для котів Flamingo Polset Small:
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flamingo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Сизаль |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Ширина | 290 мм |
| Вид тварини | Кішки |