-7%

282,45 ₴
262,68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Описание:
Міски Flamingo Dinner для собак на підставці для комфортного вживання їжі. Миски на підставці займають мало місця та мають привабливий зовнішній вигляд. Підійдуть як для їжі, так і для води.
Діаметр: 9-13 см
Об'єм: 380 мл
Матеріал: харчова нержавіюча сталь
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flamingo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Собаки |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Об`єм | 0.38 л |
| Особливості | З підставкою, Подвійна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |