-7%

1 588,85 ₴
1 477,63 ₴
Описание:
Якщо ви працюєте допізна або часто їдете у відрядження, подбає про домашнього вихованця вам допоможе напувалка + годівниця Water+Feed Bowl від Flamingo. Це дуже зручний спосіб годування домашніх вихованців, тому що позбавляє власника необхідності щодня насипати корм. Годівниця виготовлена ??із щільного, високоякісного пластику, який не вбирає стороннього запаху, не гнеться та не ламається. Компактна, стильна годівниця прикрасить будь-який інтер'єр. Вона має тривалий термін експлуатації та дуже стійка.
Розмір:
Довжина - 37 см
Ширина - 32 см
Висота - 36 см
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flamingo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості | Подвійна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |