-7%



228,99 ₴
212,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Про товар
Любіть подорожувати зі своїм вихованцем? Суперпортативний дизайн миски для собак і котів Flamingo Бубо ідеально підходить для поїздок з вихованцем на природу, кемпінгу, тривалих прогулянок, спекотних днів, подорожей і практично будь-яких активностей, які ви плануєте провести зі своїм чотирилапим другом.
Якщо для вихованця настав час перекусити або настав час попити води, легким рухом руки ви перетворите миску Flamingo Бубо з тонкого диска в зручний столовий посуд. А коли трапеза буде закінчена, не менш просто можна повернути складану миску назад у компактний стан. Карабін, що входить до комплекту, дозволяє прикріпити миску до рюкзака або сумки.
Виберіть потрібний розмір миски Flamingo Бубо і можете сміливо планувати нову спільну пригоду з вихованцем.
Чому варто купити складну миску для собак та котів Фламінго Бубо:
РЕКОМЕНДАЦІЇ:
РОЗМІРИ:
арт. 520308 (0,375 л):
арт. 520309 (0,625 л):
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flamingo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Дорожня поїлка |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Силікон |
| Об`єм | 0.375 л |
| Особливості | Одинарна, Складна конструкція |
| Розмір породи тварин | Гігантські, Великі, Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска складна |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки, кішки |