-7%

1 146,92 ₴
1 066,63 ₴
Описание:
Подаруйте вашому улюбленцю ресторанний рівень сервісу просто у вас вдома! Flamingo Divar Duo Dinner – це ідеальне рішення для тих, хто шукає практичну та стильну подвійну миску для свого улюбленця. Ця модель підходить як для собак, так і для котів, поєднуючи в собі все необхідне для зручного годування.
Якби ваш улюбленець вмів читати, він обов’язково оцінив би написи Бар і Буфет на його новій мисці Flamingo. Усе просто: у Барі – свіжа вода, у Буфеті – смачний корм. Бездоганний лад щодня.
Чому варто купити подвійну миску для собак і котів Flamingo Бар Буфет:
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flamingo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Об`єм | 0.47 л |
| Особливості | Подвійна |
| Розмір породи тварин | Великі, Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Діаметр | 140 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Кішки, собаки |