-7%




6 201,06 ₴
5 766,99 ₴
Про товар
Ваш кіт уже мріє про власний куточок, де можна розслабитися та пополювати? Flamingo Spencer – компактний і неймовірно затишний ігровий комплекс для котів, які цінують комфорт і обожнюють пригоди! Цей комплекс стане справжнім порятунком для вашого дивана та шпалер, адже всіма пазуристими лапками відтепер займатиметься Spencer.
На середньому рівні розмістився просторий будиночок, який можна порівняти із секретним штабом. З двома зручними входами-виходами, він дає змогу коту влаштовувати справжні шпигунські спостереження за довкіллям. Всередині – м’яка текстильна оббивка, немов теплий плед, під який так приємно залізти й задрімати після активного дня.
Flamingo Spencer – це три рівні, кожен із яких створений для нових відкриттів! Як то кажуть, вище – значить, цікавіше. На цих м’яких платформах з оббивкою зі щільного поліестеру кіт зможе зручно влаштуватися, не втрачаючи контролю над володіннями. Ідеально для того, щоб дертися, стрибати і спостерігати за вами, адже кіт завжди знає, чим ви зайняті!
Чотири стовпчики, обмотані міцною бавовняною мотузкою (5 мм), будуть для вашого улюбленця найкращим манікюрним салоном. Тут можна не просто точити кігті – це священний ритуал, який врятує ваші меблі від несподіваних редизайнів! І не забувайте: задоволений кіт – спокійний господар.
На верхньому рівні ігрового комплексу підвішено плюшевий м’ячик, який готовий випробувати мисливські інстинкти кота. Буде весело не тільки коту, а й вам, коли побачите, як пухнастий хвіст мисливця раз у раз миготить за його новим трофеєм!
З основою завтовшки 3.5 см, Flamingo Spencer витримає навіть найактивніші атаки і стрибки, даруючи вашому пухнастому другу свободу пересувань. Це справжній комфорт-клас для котів, з турботою про кожен їхній рух.
Чому варто купити кігтеточку ігровий комплекс для котів Flamingo Spencer:Інструкція
Ігровий комплекс Flamingo Spencer постачається в розібраному вигляді для самостійного складання (див. Інструкцію).
Набір комплектуючих спакований у коробку.
Розміри упаковки: 52х42х40см.
Вага брутто: 12.5 кг.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flamingo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота | 1090 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Ширина | 625 мм |
| Вид тварини | Кішки |
| Матеріал виготовлення | Дерево, Текстиль |
| Стан | Новий |