-7%
245,70 ₴
228,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Про товар
Представляємо вам м’яку іграшку для собак DoggyMan ТЮЛЕНЬ, яка переверне уявлення вашого вихованця про ігри! Цей плюшевий мешканець моря – справжній хіт собачої моди. Чому? Все просто: всередині прихована пищалка, але не звичайна, а укладена в міцну трикутну пірамідку. Поки ваш вихованець намагається її зловити, пірамідка спритно вислизає – прямо як невловимий морський мешканець. Ваш собака подумає, що зустрів найхитромудрішого тюленя у світі!
Іграшка DoggyMan Seal – це справжнє тренуванням для зубів, лап і собачого терпіння. Адже цей тюлень не просто пищить - він змушує мисливський інстинкт працювати на повну. Без наповнювача всередині іграшка залишається легкою і маневреною, а це значить, що грати з нею можна нескінченно. До того ж, ви більше не будете знаходити клаптики наповнювача по всьому будинку!
Чому варто купити іграшку для собак DoggyMan Тюлень:
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doggy Man |
| Країна виробник | Китай |
| Вага упаковки | 0.02 кг |
| Вид тварин | Собаки |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 17 см |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Плюш |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |