-7%
132,30 ₴
123,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Описание:
Миска МОДЕРНА СМАРТІ №2 735 мл, d-16 см для корму та води з полірованого пластику для собак середніх та великих порід. Ніжки миски мають гумові накладки для запобігання ковзанню по підлозі. Якісний пластик не гнеться, не ламається, не вбирає запахи, миска легко миється, має тривалий термін експлуатації. Стильний дизайн, широка кольорова гама. Спеціально розроблена конструкція для зручності Вашого улюбленця.
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид тварин | Собаки |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.735 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Форма | Овальна |
| Розміри | |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 202 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |