

139,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Описание:
Миска МОДЕРНА СМАРТІ №1 2х330 мл, d-11 см для корму та води з полірованого пластику для собак невеликих порід та котів. Ніжки миски мають гумові накладки для запобігання ковзанню по підлозі. Якісний пластик не гнеться, не ламається, не вбирає запахи, миска легко миється, має тривалий термін експлуатації. Ергономічний дизайн, гарні яскраві кольори.
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.33 л |
| Особливості | Подвійна |
| Розмір породи тварин | Великі, Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Розміри | |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Коти/кішки |