-7%
637,32 ₴
592,71 ₴
Про товар
Відкритий туалет Oval Tray+Rim із високоякісного полірованого пластику, не вбирає неприємних запахів, легко миється. Широкий бортик запобігає розсипанню наповнювача.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Ширина | 435 мм |