-7%
5 199,98 ₴
4 835,99 ₴
Опис товару:
Дуже зручна у використанні цинкова клітка. Клітка для собак ідеальна для утримання вихованця в домашніх умовах та в подорожі.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид тварин | Собаки |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Тип | Клітка |