-7%461,15 ₴
428,87 ₴
Про товар
Відкритий котячий туалет з бортиком Savic ГІЗМО large дуже наближений до природних потреб вашого вихованця.
Чому варто купити лоток для котів Savic ГІЗМО:
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Колір | Зелений |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Гігантські, Середні, Великі |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Ширина | 395 мм |