-7%

332,93 ₴
309,62 ₴
Про товар
Коти обожнюють картон, вони із задоволенням сточують об нього свої кігтики або зручно вмощуються зверху, щоб насолоджуватися найсолодшими снами. Знаючи про цю особливу котячу любов, бренд Trixie створив із картону спеціальну дряпку.
Розмір: 41×7×24 см
Матеріал: картон
Колір: блакитний
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Колір | Синій |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Ширина | 70 мм |
| Вид тварини | Кішки |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Коти/кішки |