-7%
593,96 ₴
552,38 ₴
Про товар
Зручний просторий будиночок виготовлений із міцної фанери та не має металевих елементів, які можуть травмувати тварину. Укриття захищає від протягів та холоду, дає відчуття затишку та захищеності. Дверцята широкі, вікно забезпечує тварині огляд і покращує доступ повітря в будиночок.
Переваги товару:
Кролики звикли жити в норках, тому обов'язково купіть улюбленцю будиночок, щоб він почував себе комфортно.
Матеріал: фанера
Довжина: 22,2 см
Ширина: 30 см
Висота: 18 см
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тварина | Гризуни |
| Тип | Будиночок |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид тварини | Гризуни, Кролики, Кролики декоративні |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Деревина |