-7%


166,25 ₴
154,61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Про товар
Представлена відомим німецьким виробником зоотоварів Тріксі годівниця для гризунів , застосовується в якості годівлі гризунів, що живуть у домашніх умовах.
Виготовлена годівниця з високоякісного міцного металу, що не містить у складі токсичних та шкідливих речовин, та є абсолютно безпечним для здоров’я улюбленців. На поверхню нанесене спеціальне порошкове покриття, призначається для таких кормів як сіно, капуста, солома, інших.
Основні характеристики:
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тварина | Гризуни |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварини | Гризуни, Кролики |
| Матеріал | Залізо |
| Тип | Тримач сіна/овочий |