-7%

1 041,14 ₴
968,26 ₴
Описание:
Миски керамічні на підставці Trixie 2 x 200 мл / 10 см (чорні) - розробка відомого німецького виробника зоотоварів Trixie, яка стане прекрасним доповненням для турботи про вихованця.
Дана підставка під миски додасть зручності для годування вашого вихованця. З підставками менше можливості забруднити підлогу під їжею, завдяки регулюванню висоти, тварині не доведеться нахиляться, а для вихованців, які страждають захворюваннями шиї або спини, це стане справжнім порятунком.
Завдяки тому, що миска піднята над землею, вихованець витрачає менше сил на споживання їжі, захоплюючи меншу кількість повітря, внаслідок чого і газоутворення знижується. Підставки під миски - ідеальний варіант не тільки для літніх і хворих тварин, а й в принципі для будь-якого вихованця, адже підставки збережуть здоров'я тварини і чистоту в будинку!
ПРЕИМУЩЕСТВА СОТРУДНИЧЕСТВА С КОМПАНИЕЙ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Миска |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Коричневий |
| Об`єм | 0.2 л |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | Подвійна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тварина | Коти/кішки |