-7%



539,78 ₴
502 ₴
Про товар
Коти обожнюють картон, вони із задоволенням сточують об нього свої кігтики та знаходять ще безліч розваг із цим матеріалом. Знаючи про таку особливу котячу любов, бренд Trixie створив із картону спеціальну дряпку.
Розмір: d 33 × 5,5 см
Матеріал: картон
Колір: блакитний
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Колір | Синій |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Ширина | 330 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид тварини | Кішки |
| Тварина | Коти/кішки |