-7%


206,09 ₴
191,67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Про товар
Коти обожнюють картон, вони із задоволенням сточують об нього свої кігтики та знаходять ще безліч розваг із цим матеріалом. Знаючи про таку особливу котячу любов, бренд Trixie створив із картону спеціальну дряпку.
Розмір: 48 × 5 × 13 см
Матеріал: картон
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Колір | Коричневий |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид тварини | Кішки |
| Тварина | Коти/кішки |