-7%



431,43 ₴
401,23 ₴
Опис товару:
Симпатичний картатий лежачок з м’якесенькою подушкою припаде до душі котикам та песикам маленьких порід. Адже так зручно спати, поклавши голову на м’який бортик, чи ніжитися на подушці й робити «потягусі». Цупка бязь легко очищується від шерсті та забруднень. Подушка виймається.
Характеристики моделі:
Розмір: 50х40х12 см
*Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих тварин |
| Тварина | Собаки, кішки |