-7%



135,93 ₴
126,41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Опис товару:
Прекрасний варіант туалету для дорослих котів. Для лотка можна використовувати будь-який наповнювач серії Sani Pet: деревинний, силікагелевий, бентонітовий. Високі бортики не дають наповнювачу висипатися, але не заважають тварині відправляти природні потреби. Первинний поліпропілен - міцний, стійкий до дряпання та інших механічних пошкоджень матеріал, тому туалет буде служити довго. Пластик не вбирає запахи і добре відмивається.
Переваги туалету «Доллі»:
Матеріал: первинний поліпропілен.
Розмір: 42х31х11 см
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Ширина | 210 мм |