-7%



150,70 ₴
140,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Опис товару:
Туалет для котів виготовлений з міцного первинного поліпропілену. Товщина стінок лотка робить його стійким до дряпання та інших механічних пошкоджень. Лоток рекомендується котам, які не люблять наповнювач або сильно розкидають його. Сітка дозволить вихованцеві відправляти всі потреби, не забруднивши лапки і не розкидуючи наповнювач. Потім сітку і лоток досить просто помити в проточній воді з м’яким миючим засобом.
Переваги туалету з сіточкою:
Матеріал: первинний поліпропілен.
Розмір: 36.5х27.5х5.5 см
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Ширина | 275 мм |