-7%



87,66 ₴
81,53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Опис товару:
Туалет відмінно підходить для привчання маленьких кошенят і молодих котів. У лоток можна насипати будь-який наповнювач Sani Pet: деревинний, бентонітовий або силікагелевий. Лоток виготовлений з міцної первинної пластмаси, стійкий до подряпин і механічних пошкоджень, легко миється. Ще одна перевага матеріалу - він не вбирає запах і тривалий час зберігає презентабельний вигляд.
Переваги лотка «Міні»:
Матеріал: первинний поліпропілен
Розмір: 37х25.5х5.6 см
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Ширина | 255 мм |