-7%
150,44 ₴
139,91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Про товар
Подаруйте своєму пухнастому другу затишок і комфорт з будиночком Savic Hamster Iglo. Цей маленький, але дуже продуманий аксесуар є не просто прикрасою клітки, а справжнім комфортним прихистком для вашого хом’яка, де він може відчувати себе захищеним.
УВАГА! Кольори будиночка для гризунів Savic Hamster Iglo представлені в асортименті: зелений, блакитний. Ціна вказана за 1 варіант. Попередній вибір під час замовлення неможливий, оскільки конкретний варіант визначається, враховуючи наявність товару на складі.
Чому варто купити будиночок для хом’яків Savic Hamster ІГЛО:
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тварина | Гризуни |
| Тип | Будиночок |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид тварини | Гризуни |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |