-7%

543,44 ₴
505,40 ₴
Про товар
Savic Wellness Bath – елегантна пластикова купалка для шиншил, піщанок та інших гризунів. Надає максимум комфорту для вашого улюбленця, де йому буде зручно приймати пісочну ванну та підтримувати шерсть у чистоті.
Крім того, виробник подбав і про ваше благополуччя, оснастивши аксесуар прозорою сферичною кришкою. Ця проста на перший погляд деталь набагато спростить вам догляд за шиншилою, т.к. тварина надзвичайно активно приймає пісочну ванну та інтенсивно розкидає пісок навколо. Варто один раз побачити процес прийняття ванни шиншилою, щоб переконатися, як була корисна покупка Savic Wellness Bath. Додатково кришка заощадить витрати піску, а її прозорість дозволить вам легко спостерігати за феєричним дійством купання шиншили.
ВАЖЛИВО! Водні процедури шиншил не підходять через загрозу переохолодження гризуна, тому для очищення шерсті від надлишків жиру і вологи шиншили приймають піщані ванни. Але і тут не все так просто: звичайний кварцовий пісок їм теж не годиться. Великі гострі частинки кварцу можуть легко поранити ніжну шкіру звіра та спровокувати інфекцію. Тому для купання шиншил використовується виключно дрібнодисперсний мінеральний пісок вулканічного походження.
Чому варто купити купалку для шиншил Savic Wellness Bath:Габаритні розміри (ШхГхВ): 35х23х15 см.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Блакитний |
| Розмір породи тварин | Великі, Середні |
| Стан | Новий |
| Тварина | Гризуни |
| Тип | Купалка |
| Форма | Овальна |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |