-7%

87,59 ₴
81,46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Про товар
Лопатка для туалету Savic Scoops Extra Strong потрібна для комфортного та швидкого прибирання туалету вашого улюбленця.
Якісний пластик, не вбирає запахи, легко миється, тривалий термін експлуатації.
На зворотному боці лопатки є невеликі зубці, які використовуються як граблі для розрівнювання і перемішування наповнювача.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лопатка |
| Ширина | 115 мм |