-7%

465,08 ₴
432,52 ₴
Про товар
Savic Cocoon – компактний будиночок для кроликів, морських свинок, щурів, тхорів. Зручний для встановлення у клітках для гризунів. Має пази для зовнішнього та внутрішнього кріплення.
Форма будиночка цілісна, обтічна, має комфортне розширення до заднього фасаду, утворюючи кокон. Один арочний вхід створює відчуття захищеності для гризуна, забезпечуючи йому надійний притулок для усамітнення.
Будиночок для гризунів Savic Cocoon виготовлений з екологічно чистого міцного гладкого пластику, який не вбирає сторонні запахи і легко чиститься.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Колір будиночка для гризунів Savic Cocoon представлений в асортименті: зелений, блакитний. Ціна вказана за 1 варіант. Попередній вибір під час замовлення неможливий, т.к. конкретний варіант визначається виходячи з наявності товару на складі.
Габаритні розміри (ШхГхВ): 34х26,5х16 см.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тварина | Гризуни |
| Тип | Будиночок |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид тварини | Гризуни |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |