-7%

2 261,45 ₴
2 103,15 ₴
Про товар
Прозора, дуже зручна для спостереження за тваринами клітка для хом'яків, мишей Spelos Metro. Легко збирається без використання будь-яких інструментів. Клітка виготовлена із якісного полірованого пластику. Верхня частина кріпиться на клямки, легко знімається для збирання клітки. Конструкція клітки запобігає розсипанню підстилки навколо, перешкоджає поширенню запаху. Гратчасті дверцята забезпечують оптимальну вентиляцію. Дверцята щільно зачиняються.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Блакитний |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тварина | Гризуни |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик, метал |