-7%
3 854,94 ₴
3 585,09 ₴
Про товар
Клітка для хом'яків, мишей дуже гарна та зручна у використанні та догляді. Легко збирається без використання будь-яких інструментів. Виконана із якісного полірованого пластику. Верхня частина кріпиться на клямки, легко знімається для збирання клітки. Високі борти піддону перешкоджають розсипанню підстилки навколо клітки. Металеві грати нагорі клітки забезпечує достатню вентиляцію. Дверцята щільно зачиняються.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Блакитний |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тварина | Гризуни |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик, метал |