-7%


7 149,75 ₴
6 649,26 ₴
Про товар
Клітка для хом'яків з металевими прутами темно-синього кольору та пластиковим дном.
У комплект входять: труба-тунель, годівниця, колесо для бігу для хом'яків, будиночок, поїлка.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Блакитний |
| Розмір породи тварин | Великі, Середні |
| Стан | Новий |
| Тварина | Гризуни |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик, метал |