-21%
539,78 ₴
426,43 ₴
Опис товару:
Зручний комфортний лежак буде до вподоби кицям та песикам, які полюбляють поніжитися на м’якенькому. М’які округлі бортики та пухка подушка роблять відпочинок та сон дуже приємними. Лаконічний дизайн, сполучення однотонної тканини і матеріалу з орнаментом, нейтральна кольорова гама роблять модель універсальним доповненням будь-якого інтер’єру.
Характеристики моделі:
Матеріал: бязь голд, бязь економ, силікон.
Колір: сірий
Розміри: 52х38х13 см,
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 40 ℃
*Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 380 мм |