-7%

802,78 ₴
746,58 ₴
Опис товару:
Туалет Trixie для котів Vico закритий пластик фіолетовий/білий 40*40*56см арт.40278
Туалет для котів Trixie «Vico» ефективно перешкоджає потраплянню бруду та неприємним запахам до вашої оселі.
Застібки Easy Click
Матеріал: пластик
Розмір: 40 × 40 × 56 см
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 560 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Великі, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Закритий |
| Ширина | 400 мм |