-7%






627,74 ₴
583,80 ₴
Про товар
Нашийник Trixie силіконовий, що світиться USB «Flash» M-L 50 cм / 30 мм (синій) - це розробка знаменитого німецького виробника зоотоварів Trixie, яка являється обов'язковою частиною амуніції для собак. Якісна і стильна прикраса може допомогти вашому вихованцеві почувати себе у безпеці і надати його зовнішньому вигляду стилю!
Основні переваги нашийника:
Нашийник незамінний для виведення собаку на вулицю. При втраті люди будуть бачити, що пес втрачений, що прискорить знаходження. До нашийника кріпиться повідець, додатково підвищуючи безпеку. Нашийник плавно регулюється на шиї, дозволяючи забезпечити вихованцеві максимальний комфорт.
Характеристики:
ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "FAWN"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид тварин | Собаки |
| Колір | Блакитний |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал | Силікон |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Нашийник |
| Розміри | |
| Обхват шиї | 50 см |
| Ширина | 18 мм |